Zobraziť v interéri
Komentáre

Dielo zatiaľ nikto nekomentoval. Buď prvý/prvá.

Komentovanie diel je povolené len pre registrovaných používateľov. Prihlás sa.

Outside in yellow

500.00

Navrhnúť cenu

 • Popis
  Bola noc, no mesiac svietil opäť tak silno. Mal si pocit akoby už svitalo, no na hodinkách ti ukazovalo presnú polnoc. Noc v spoločnosti mesiaca v jeho plnej sile má svoje obrovské kúzlo, vychutnaj si ho. It was night, but the moon was shining so bright again. You felt like it was dawn, but it showed you exactly midnight on your watch. A night in the company of the moon in its full strength has its huge magic, enjoy it.
 • Dodatočné informácie
  Veľkosť (šírka) 60 cm
  Veľkosť (výška) 90 cm
  Veľkosť (hrúbka) 2 cm
  Forma Vertikal
  Podklad Plátno
  Technika Akryl
 • Doručenie a spôsob platby
  Kuriér & dobierka 11.00 €
  Kuriér & platba vopred 10.00 €
 • Artist
  Nick Nikol Labe
  Kraj Košický kraj
  O mne Klobúk, kreslo a same stromy. Tmavé farby, samota a pokoj, moja tvorba. Umelec, maliar, herec, po novom možno už aj spisovateľ. Dalo by sa to tak nazvať, ostatní by to tak možno pomenovali.
No ja to volám blázon, šialenec, pôžitkár. 
Skladám klobúk v hlbokej poklone, ako po predstavení v divadle. Vitajte v mojom svete, víta Vás Labe. ... Hat, armchair and trees. Dark colors, loneliness and peace, my work. An artist, a painter, an actor, and perhaps a writer. You could call it that, others might call it that. Well, I call it crazy, lunatic, pleasure. I put down my hat in a deep bow, like after a performance in a theater. Welcome to my world, the Labe welcomes you.

  Zobraziť profil Poslať správu
Produktové číslo: 2636 Kategórie: