Zobraziť v interéri
Komentáre

Dielo zatiaľ nikto nekomentoval. Buď prvý/prvá.

Komentovanie diel je povolené len pre registrovaných používateľov. Prihlás sa.

Golden Chateau

1090.00

Navrhnúť cenu

 • Popis
  Keď svetlo slnka dopadne tak, akoby sa odlesky jeho lúčov trblietali na povrchu jeho dopadu. Zalieva tak povrch svojím zlatom. Presne týmto momentom sa môže vynímať aj Chateau. Chateau pokrytý zlatom. When the light of the sun falls, it is as if the reflections of its rays glitter on the surface of its impact. It floods the surface with its gold. This is exactly the moment when Chateau can stand out. Chateau covered with gold.
 • Dodatočné informácie
  Veľkosť (šírka) 80 cm
  Veľkosť (výška) 120 cm
  Veľkosť (hrúbka) 2 cm
  Forma Vertikal
  Podklad Plátno
  Technika Akryl
 • Doručenie a spôsob platby
  Kuriér & dobierka 11.00 €
  Kuriér & platba vopred 10.00 €
 • Artist
  Nick Nikol Labe
  Kraj Košický kraj
  O mne Klobúk, kreslo a same stromy. Tmavé farby, samota a pokoj, moja tvorba. Umelec, maliar, herec, po novom možno už aj spisovateľ. Dalo by sa to tak nazvať, ostatní by to tak možno pomenovali.
No ja to volám blázon, šialenec, pôžitkár. 
Skladám klobúk v hlbokej poklone, ako po predstavení v divadle. Vitajte v mojom svete, víta Vás Labe. ... Hat, armchair and trees. Dark colors, loneliness and peace, my work. An artist, a painter, an actor, and perhaps a writer. You could call it that, others might call it that. Well, I call it crazy, lunatic, pleasure. I put down my hat in a deep bow, like after a performance in a theater. Welcome to my world, the Labe welcomes you.

  Zobraziť profil Poslať správu
Produktové číslo: 2799 Kategórie: