Septembrové kurzy maľby

V septembri budeme znova maľovať 😊 Otvárame 2 víkendové kurzy - jeden sa bude konať 12.,13.septembra, druhý 19.,20.septembra. 

Maľovať sa bude akrylom na plátno, čo je najviac používaná technika medzi výtvarníkmi. Nosiť so sebou nemusíš nič, iba chuť tvoriť 😊  Všetky maliarske potreby zabezpečíme my ( plátna, farby, štetce atď. )

Všetko, čo vytvoríš počas kurzu, si vezmeš so sebou domov. Môžeš svoje vlastnoručne vytvorené dielko niekomu darovať ako originálny darček od srdca alebo si ním ozvláštniť interiér a dať mu tak originálny svojský punc. 

Predpokladaný počet vytvorených diel sú buď 2 akrylové maľby na plátno v rozmere 45 x 55 cm, alebo jedno väčšie plátno. 

Nevadí, ak nemáš s maľovaním skúsenosti, prihlásiť sa môže aj začiatočník/začiatočníčka. Lektor bude vysvetľovať všetky postupy a techniky od začiatku a každému sa bude venovať individuálne. Prihlásiť sa môže aj skúsenejší tvorca/tvorkyňa, ktorý/á sa chce zdokonaliť vo svojej technike a posunúť sa o niečo ďalej. 

Téma kurzu:

víkend 12., 13. september 2020, oba dni v čase od 14:00 do 18:00 ( prestávky podľa potreby )  - Témou bude príroda, ako taká. Môžeš maľovať napr. zviera a/alebo krajinu. Lektor vysvetlí, ako sa maľujú jednotlivé základné druhy zvierat, ako sú napr. kone, mačky, psy atď., miešanie farieb, vystavanie kompozície, perspektívu a všetky potrebné techniky. Následne sa bude samozrejme každému individuálne venovať. 

Napr niečo také:

kurz-malby-bratislava

kurz-malby-bratislava

víkend 19., 20. september 2020, oba dni v čase od 14:00 do 18:00 ( prestávky podľa potreby )  -  Témou bude človek. Môžeš maľovať človeka v akejkoľvek podobe a akúkoľvek časť tela. Lektor vysvetlí ľudskú anatómiu, proporcie tela a tváre. Vysvetlí miešanie farieb a všetky potrebné techniky, následne sa bude každému venovať individuálne. 

Napr. niečo také:

kurz-malby-bratislava

Cena celého kurzu je 74 eur. Ak prídete vo dvojici – 69 eur/osoba.

Cena za jeden deň je 39 eur, ak prídete iba na jeden deň.

Miesto konania: Ateliér Grey, Alstrova 6, Bratislava

Lektor: maliar a ilustrátor Martin Luciak, ktorý je našim skúseným a obľubeným lektorom

Počet miest je limitovaný max na 6.  

Stráv s nami kreatívny maliarsky víkend, zrelaxuj sa pri tvorivej činnosti a odnes si vlastnoručne vytvorené diela / dielo 😊 

Budeme sa na teba tešiť 😊

V prípade záujmu, alebo ak máš otázky, píš na [email protected]( prípadne volaj 0915 768 320 )

Ako to vyzeralo na predošlých kurzoch..  

kurz-malovania-bratislava

© COPYRIGHT 2018